У Житомирі протягом 3–4 червня проходив  турнір з боксу та кікбоксингу WAKO «Житомирська піранья», приурочений до ювілею заслуженого майстра спорту з кікбоксингу та майстра спорту України міжнародного класу з боксу Віри Макресової. Мета заходу – бойова практика кікбоксерів-початківців та патріотичне виховання молоді.

У турнірі взяли участь 115 бійців зі спортшколи «Авангард», бійцівського клубу «Андеграунд», спортивного клубу «Ринг», спортшколи «Колос», спортшколи імені В. О. Лонського, військово-патріотичного клубу «Козак» , бійцівського клубу «Вікінг»  та спортивного клубу «Олімп».

Турнір пройшов під гаслом: «СИЛА У ВІДСУТНОСТІ СТРАХУ, А НЕ У КІЛЬКОСТІ М’ЯЗІВ».

На цих змаганнях вдало виступив студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов.

Зокрема, у ваговій категорії до 81 кг серед старших юніорів його визнано найкращим бійцем турніру.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни