На змаганнях із кікбоскингу студент агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Єгор Фролов протягом останніх місяців традиційно демонструє хороші результати.

18–21 лютого  у Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір із кікбоксингу серед юніорів, присвячений пам’яті Героїв «Небесної сотні». У ваговій категорії до 81 кг Єгор виборов перше місце.

На Відкриому Чемпіонаті Вінницької області з кікбоксингу 19–20 березня  Фролов став чемпіоном серед дорослих.

І зовсім нещодавно, – 7–10 квітня, у Броварах Київської області відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу (версія WAKO) серед юніорів.

Студент ЖНАЕУ Єгор Фролов отримав перемогу  у ваговій категорії до 75 кг і став чемпіоном України.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету