Протягом 28–30 жовтня у Луцьку відбувся чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед дорослих юніорів (19–21 рік) та юнаків (17–19 років).

У складі збірної команди України на Чемпіонаті виступив студент факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету Андрій Муравський. Тренер  - старший викладач кафедри фізичного виховання  ЖНАЕУ Павло  Пилипчук.

Зокрема, серед спортсменів віком до 19 років, у ваговій категорії до 100 кг. Андрій показав такі результати: присідання зі штангою – 210 кг, жим лежачи – 150 кг, станова тяга – 240 кг, і в сумі – 600 кг.

Цей результат виявився найкращим і студент ЖНАЕУ  - Андрій Муравський,  виборов титул чемпіона Європи.

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України