На базі спортивного комплексу Житомирського національного агроекологічного університету 22 квітня відбулася товариська зустріч між волейбольною командою ЖНАЕУ та командою ДЮСШ «Юність» м. Біла Церква.

Про умови вступу до агроуніверситету гостей проінформувала старший викладач кафедри фізичного виховання Ободзінська О. В. Також дівчата отримали буклети про напрямки підготовки і діяльність ЖНАЕУ.

На Відкритому чемпіонаті Житомира з легкої атлетики серед юнаків старший викладач кафедри фізичного виховання Сметаннікова Т. В. також розповіла учасникам змагань про переваги навчання у Житомирському національному агроекологічному університеті і запросила старшокласників стати студентами цього навчального закладу.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного університету