Традиційно, на початку кожного навчального року, у жовтні-листопаді  проводиться Спартакіада першокурсників.

Студентські спортивні змагання проводяться для широкого впровадження фізичної культури у побут студентської молоді, покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою, виявлення кращих спортсменів для збірних команд університету та участь їх в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

До програми спартакіади включено 10 видів спорту: настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, волейбол (чоловіки, жінки), футзал (чоловіки, жінки) баскетбол, пауерліфтинг, бадмінтон.

Дуже напруженою виявилася боротьба у загальнокомандному заліку. Почергово лідерами були студенти то агрономічного, то технологічного факультетів.

У результаті ці факультети набрали однакову кількість очок, і за іншими складовими у них виявились однакові показники, однакова кількість призових місць в окремих видах програми спартакіади.

Рішенням суддівської колегії було вирішено визнати переможцями два факультети – агрономічний та технологічний.

Підсумкова таблиця загальнокомандної першості така:

І місце – агрономічний та технологічний факультети;

ІІ місце – факультет екології і права;

ІІІ місце – факультет обліку та фінансів;

ІV місце – факультет інженерії та енергетики;

V місце – факультет ветеринарної медицини;

VI місце – факультет лісового господарства;

VII місце – факультет економіки та менеджменту.

Від кафедри фізичного виховання та спортивного клубу висловлюємо подяку студентському профкому за сприяння та допомогу у проведенні змагань спартакіади.

Кафедра фізичного виховання