З нагоди Дня працівника фізичної культури і спорту протягом 10–11 у спортивному комплексі Житомирського національного агроекологічного університету відбувся відкритий міський турнір з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

У змаганнях взяли участь 4 жіночих та 8 чоловічих команд з різних куточків Житомирської області, м. Умані, м. Вінниці та м. Біла Церква.

На урочистому відкритті турніру був присутній начальник відділу управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Віктор Малюта.

Змагання пройшли цікаво і дуже напружено. Серед жіночих команд не було рівних волейболісткам Житомирського національного агроекологічного університету.

Дівчата стали переможницями турніру і були нагороджені дипломом та кубком.

Друге місце зайняла команда ЖДУ ім. І. Франка, третє місце – команда «Юність» м. Біла Церква.

Серед чоловічих команд перше місце зайняла команда «А-Пілон» м. Умань, друге – ВК «Біоресурс» м. Житомир, третє  місце – ВК «Поділля» м. Вінниця. Чоловіча команда ЖНАЕУ у загальному рейтингу має VII результат.