Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що 13-26 лютого 2016 року на базі Вінницького національного технічного університету буде проведено Всеукраїнську Зимову студентську інтернет-школу з програмування.

Зимова школа спрямована на підготовку фахівців високої кваліфікації, набуття ними теоретичних знань з побудови алгоритмів, практичних навичок програмування та підготовку українських студентів до участі у Першості світу з програмування АСМ-ІСРС. Школа проходитиме у формі тренінгу.

Координатори школи: Павлов Сергій Володимирович, проректор з наукової роботи ВНТУ, голова оргкомітету; Месюра Володимир
Іванович, професор Вінницького національного технічного університету, тел.: (097) 264-77- 31; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо створити сприятливі умови для участі студентів-програмістів у роботі Зимової інтернет-школи з програмування.