Шановні панове!

З вересня 2014 року розпочав роботу проект “Молодіжні інтелектуальні змагання “Junior Management Battle”. Наприкінці 2014р. – початку 2015р. були проведені перші управлінські сесії зі студентами ВНЗ Київської області та м.Києва. У квітні-травні 2015 р. як черговий етап проекту відбулась Перша міська у м.Києві Олімпіада серед старшокласників з сучасного управління (менеджмента) у особистому заліку. Наступним етапом є проведення командних поєдинків, відбірковий on-line тур яких відбудеться у жовтні 2015р. Фінал командних “Молодіжних інтелектуальних змагань “Junior Management Battle” відбудеться у травні 2016р. у форматі сценічного шоу за участю глядачів та телетрансляцією.

Завдання, які будуть запропоновані учасникам відбіркового туру, побудовані на використанні ситуаційних міні-кейсів з можливістю вибирати один з кількох варіантів запропонованих рішень. Завдання не потребують спеціальних знань у галузі управління. Досвід проведених управлінських сесій зі студентами ВНЗ Києва та області, Олімпіади з сучасного управління серед київських старшокласників підтвердив виправданість такого підходу.

Організатором змагань виступає  “Центр сучасного управління,” Київ.

Звертаємось до вас з проханням довести інформацію до студентів Вашого ВНЗ та сприяти формуванню команд для участі у відбірковому турі молодіжних управлінських поєдинків  “Junior Management Battle.”

Детальна інформація щодо участі у проекті викладена у Положенні та Інструкції проведення Поєдинків (відбірковий тур) на сайті www.irus.in.ua.

Леонід Шаян,

керівник Центру,

д.ф. у галузі державного управління

Контакти: