7 квітня 2016 року в читальній залі ветеринарного факультету бібліотекарем Павлущенко Наталією Анатоліївною, за підтримки доцента Заїки Світлани Сергіївни – кандидата ветеринарних наук, було проведено виховну годину на тему «Здоров’я – це найбільший і найдорожчий скарб людини».

Ведучі заходу Фадєєва Тетяна Миколаївна та Лайчук Віталій Геннадійович ознайомили присутніх про таке: корисні і шкідливі звички, їхній вплив на здоров’я студентів; поглиблення поняття про те, що для людини головне – це здоров’я, прищеплення вміння берегти і зміцнювати здоров’я та навички здорового способу життя; виховування життєвої потреби бути завжди здоровим і гарним.

На виховній годині були присутні студенти 2-го курсу ветеринарного факультету та студенти технологічного факультету.

Розмова велася про шкідливі звички, а саме: наркоманію, алкоголізм, токсикоманію та тютюнопаління. Кожна з цих звичок викликає залежність людини від тієї чи іншої речовини, яку вона вживає. Проблема вживання алкоголю, тютюну і наркотиків дуже актуальна наразі, бо споживаються вони у великій кількості. Від цього страждає все суспільство. Наслідки шкідливих звичок очевидні. Доведено, що наркотики, тютюн та алкоголь при попаданні в організм людини розносяться по крові та несприятливо діють на всі органи. Особливо це впливає на м’язові тканини і розумову діяльність.

Після завершення заходу студенти висловили свої враження, з яких було зрозуміло , що здоров’я – це найбільший і найдорожчий скарб людини.

Наукова бібліотека