На початку навчального року зі студентами всіх факультетів 1-го курсу були проведені заняття, на яких першокурсники ознайомилися зі структурою та послугами бібліотеки. Студенти дізналися, як користуватись електронним каталогом, обирати електронні версії документів, бронювати книги, замовляти відскановані статті за допомогою послуги «Електронна доставка документів» та отримувати відповіді на запитання завдяки послузі «Віртуальна довідка». І все це, не виходячи з дому. Першокурсники переконалися, що користування послугами бібліотеки – це не лише економія часу, а й запорука якісно зробленої роботи.

Усіх охочих відвідати заняття ласкаво просимо у читальний зал. Щоб замовити заняття для груп студентів інших курсів, звертайтеся до бібліотекарів. Раді будемо допомогти.

Наукова бібліотека

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України