Наукова бібліотека університету до 20 березня 2017 р. на правах учасника проекту ELibUkr отримала тестовий доступ до Електронної бібліотеки Видавничого дому «Грєбєнніков», який пропонує статті з маркетингу, менеджменту та фінансів, опубліковані у періодичних виданнях Видавничого дому, зокрема в журналі «Маркетинг и маркетинговые исследования».

Умови користування:

- за період тестування університет може завантажити не більше 500 статей, однак, якщо ліміт буде завантажено раніше, можливо збільшити його за взаємною згодою сторін;

- під час тестування не будуть доступні матеріали 2016–2017 рр.

Доступ до ресурсу – з будь-якого ПК університету та бібліотеки, підключених до Інтернет, за посиланням http://grebennikon.ru.

Наукова бібліотека

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України