Наукова бібліотека університету з 20 березня по 30 квітня 2017 року за сприяння Асоціації Інформатіо-Консорціум у співробітництві з компанією EBSCOhost отримала тестовий доступ до бази даних Global Patents Reference Center.

База даних Global Patents Reference Center:

- містить 98 млн записів про патентні документи (52 млн патентних документів у повному тексті) більше ніж 100 патентних відомств країн;

- пропонує наступні предметні сегменти: авіація, біотехнології, комп'ютерні науки, електроніка, енергетика, інженерна справа, харчові технології, фармакологія та інші;

- оновлюється щомісяця;

- забезпечує доступ через пошукові інтерфейси EBSCOhost та EBSCO Discovery Service.

Доступ до ресурсу з будь-якого ПК університету та бібліотеки, підключених до Інтернет, за посиланням http://search.ebscohost.com.

Наукова бібліотека

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України