Сучасна система інформаційного забезпечення наукової діяльності агроекологічної галузі розвивається на основі взаємодії зарубіжних і національних бібліотек агроекологічного профілю, центрів поширення знань агроекологічного спрямування.

Інформаційне забезпечення наукової діяльності Житомирського національного агроекологічного університету здійснюється завдяки відкритому доступу до провідних повнотекстових українських та зарубіжних баз даних.

Для користувачів наукової бібліотеки наданий тестовий доступ до матеріалів повнотекстових баз даних: Web of Science, BioOne, PM World Library, IMF eLIBRARY, East View Information Services, Inc., Електронна бібліотека Видавничого дому «Грєбєнніков».

На сайті наукової бібліотеки http://lib.znau.edu.ua представлені ресурси відкритого доступу: ABC Chemistry, Academic journals, Cornell University Library, Directory of Open Access Journals, eLIBRARY.RU, Hindawi, Journals for Free, The Directory of Open Access Repositories (OpenDOAR), Research Papers in Economics (RePEc), American Journal of Botany, Biology & Science, CiteSeer, ChemIndustry.com, Data repositories, EBSCO GreenFILE, The Elektronische Zeitschriftenbibliothek EZB, Helmholtz-Gemeinschaft, InTech, National Center for Biotechnology Information, OAIster, ROAR, UNdata, World Bank Databases, WorldWideScience.org, що надають відкритий доступ до повнотекстових наукових журналів, дослідницьких праць різних країн світу з багатьох галузей знань.

Наукова бібліотека

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України