Наукова бібліотека зареєструвала електронний архів ЖНАЕУ у 5 довідниках та реєстрах репозитаріїв відкритого доступу: Directory of Open Access Repositories, Registry of Open Access Repositories, OpenAIRE, Ranking Web of Repositories та каталозі WorldCat.

За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у липні 2015 року наш електронний архів зайняв 36-е місце в Україні та 1692 з 2275 репозитаріїв світу.

Станом на 01.09.2015 р. у репозитарії опубліковано 2315 документів.

Номінація «Депозитор літа»:
1 місце – Бегас Василь Леонідович – к. вет. н., доцент кафедри мікробіології, вірусології та епізоотології факультету ветеринарної медицини;
2 місце – Вишневська Наталія Володимирівна – старший лаборант кафедри загальної екології екологічного факультету;
3 місце – Стойко Олег Якович – к. е. н., доцент кафедри фінансів і кредиту факультету обліку та фінансів.

Номінація «Автор літа»:
1 місце – Куцмус Наталія Миколаївна – к. е. н., доцент кафедри менеджменту ЗЕД факультету економіки та менеджменту;
2 місце – Булуй Олексій Григорович – к. е. н., доцент кафедри менеджменту інвестиційної діяльності факультету економіки та менеджменту;
3 місце – Марков Федір Федорович – асистент кафедри таксації лісу та лісовпорядкування факультету лісового господарства.

Висловлюємо подяку за представлені в електронному архіві повні тексти монографій, навчальних посібників і патенти колективам кафедр:

• мікробіології, вірусології та епізоотології факультету ветеринарної медицини;
  • економічної теорії та інтелектуальної власності факультету економіки та менеджменту;
  • хімії екологічного факультету;
  • економіки підприємства факультету економіки та менеджменту.

Координаційна рада репозитарію

Джерело: Наукова бібліотека

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки