Наукова бібліотека університету з 19 квітня по 30 червня 2017 року, за сприяння ELibUkr, отримала тестовий доступ до електронних журналів від міжнародної компанії DeGruyter.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх охочих взяти участь у вебінарі «Що робити гуманітаріям з Web of Science» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 7 квітня 2017 р. о 10:00.

Наукова бібліотека запрошує науково-педагогічних працівників, співробітників, докторантів, аспірантів та студентів відвідати науково-практичний семінар «Науковцям про головне», який відбудеться 31 березня об 11:10 у читальному залі періодичних видань (навчальний корпус № 4, 2-ий поверх).

Дарувати книги бібліотеці – це дуже давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду без залучення додаткових джерел фінансування. Подаровані книги є цінними і необхідними для забезпечення навчального процесу та наукової діяльності університету. Особлива подяка: кафедрі правознавства та кафедрі комп’ютерних технологій і моделювання систем.

Відтепер науковці, викладачі й студенти ЖНАЕУ, завдяки тісній співпраці з Житомирським агротехнічним коледжем, мають доступ до реферативної наукометричної бази даних Web of Science.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх охочих взяти участь у вебінарі «Як написати і опублікувати гарну статтю» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 24 березня 2017 р. о 10:00.

Під час вебінару будуть розглядатися питання:

Наукова бібліотека університету з 20 березня по 30 квітня 2017 року за сприяння Асоціації Інформатіо-Консорціум у співробітництві з компанією EBSCOhost отримала тестовий доступ до бази даних Global Patents Reference Center.

Сучасна система інформаційного забезпечення наукової діяльності агроекологічної галузі розвивається на основі взаємодії зарубіжних і національних бібліотек агроекологічного профілю, центрів поширення знань агроекологічного спрямування.

13 березня 2017 року у читальному залі наукової літератури Наукової бібліотеки ЖНАЕУ відбувся науково-практичний семінар «Будні вченого, або як продуктивно використовувати можливливості платформи Web of Science (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)». Спеціаліст з навчання Clarivate Analytics, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова розкрила роль бібліотеки у підвищенні рівня навчання та наукової роботи у ВНЗ та розповіла про можливості платформи Web of Science.

13 березня 2017 р. об 11:00 у читальному залі наукової літератури відбудеться науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Web of Science для біомедичних спеціальностей» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 10 березня о 10:00.

Наукова бібліотека університету до 20 березня 2017 р. на правах учасника проекту ELibUkr отримала тестовий доступ до Електронної бібліотеки Видавничого дому «Грєбєнніков», який пропонує статті з маркетингу, менеджменту та фінансів, опубліковані у періодичних виданнях Видавничого дому, зокрема в журналі «Маркетинг и маркетинговые исследования».

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Вступ до Web of Science: за годину про основне» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 24 лютого 2017 року о 10:00.

Під час вебінару будуть розглядатися питання:

Шановні викладачі та студенти університету!

Бібліотека здійснила передплату періодичних видань на I півріччя 2017 року. Пропонуємо до вашої уваги список цих видань.

Запрошуємо усіх у читальний зал періодичних видань!

За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у січні 2017 року наш електронний архів посів 23 місце з 54 в Україні та 1165 – з 2284 репозитаріїв світу. За рік ми піднялися у рейтингу по Україні на 12 позицій, у світі – на 375. Серед чотирьох аграрних ВНЗ, представлених у рейтингу від Webometrics, Житомирський національний агроекологічний університет посів 1 місце, Сумський національний аграрний університет – 2 (32 місце в Україні), Вінницький національний аграрний університет – 3 (43), Миколаївський національний аграрний університет – 4 (51).

Наукові конференції

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України