Якщо Вас немає в Інтернеті,
вважайте, що Ви не існуєте.

Білл Гейтс

14 листопада  2016 р. кафедрою суспільніх наук спільно з працівниками Наукової бібліотеки ЖНАЕУ було проведено урок-презентацію, присвячену 40-річчю створення Української Гельсінської Групи. Студентам факультету обліку та фінансів та факультету інженерії та енергетики доцент кафедри Махорін Г.Л. розповів про те, що 9 листопада 1976 року  була створена Українська Гельсінська Громадська Група сприяння виконанню Гельсінських угод.

24–28 жовтня 2016 року у читальній залі періодичних видань Наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету було відкрито виставку картин з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука. Пересувна художня виставка представлена 34 творами мистецтва за такими жанрами, як портрет, пейзаж, натюрморт, тематична картина.

24 жовтня 2016 року у читальному залі наукової літератури Наукової бібліотеки ЖНАЕУ відбувся науково-практичний семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)». Фахівець з навчальних ресурсів, кандидат біологічних наук Ірина Тихонкова розкрила роль бібліотеки у підвищенні рівня навчання та наукової роботи у ВНЗ та розповіла про можливості платформи Web of Science.

З 24 по 28 жовтня 2016 року у читальній залі періодичних видань Наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету відбудеться відкриття виставки картин з колекції Кмитівського музею образотворчого мистецтва імені Й. Д. Буханчука. Студентська молодь та працівники університету зможуть ознайомитися з творчістю художників різних поколінь. На виставці буде представлено 34 твори мистецтва українських художників – портрети, пейзажі, натюрморти. Запрошуємо усіх бажаючих.

24 жовтня 2016 р. о 14:00 у читальному залі наукової літератури Наукової бібліотеки відбудеться семінар «Можливості платформи Web of Science для якісних наукових досліджень та навчання (Web of Science Core Collection, Journal Citation Report, EndNote, ResearcherID)».

06.10.2016 року в читальній залі ветеринарного факультету доцентом, кандидатом біологічних наук Солодкою Л. О. та бібліотекарем Павлущенко Н. А. був проведений психологічний тренінг зі студентами 2-го курсу скороченого терміну навчання на тему «Профілактика ризикової поведінки серед молоді», за підтримки благодійного фонду МБФ «Місія в Україні».

На початку навчального року зі студентами всіх факультетів 1-го курсу були проведені заняття, на яких першокурсники ознайомилися зі структурою та послугами бібліотеки. Студенти дізналися, як користуватись електронним каталогом, обирати електронні версії документів, бронювати книги, замовляти відскановані статті за допомогою послуги «Електронна доставка документів» та отримувати відповіді на запитання завдяки послузі «Віртуальна довідка». І все це, не виходячи з дому. Першокурсники переконалися, що користування послугами бібліотеки – це не лише економія часу, а й запорука якісно зробленої роботи.

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету протягом 28-30 вересня  провели акцію «Побачення наосліп у бібліотеці», в рамках якої студенти обирали книги не за назвами, а за смішними анотаціями-загадками на обкладинках.

Зустріч ще ніколи не була такою хвилюючою...  Довірся своїй інтуїції.
І ти переконаєшся, що закохатись із першого слова цілком можливо.

Бібліотекою підготовлені рекомендаційні списки літератури!

Станом на 01.09.2016 р. у репозитарії опубліковано 4950 документів.

За даними Ranking Web of Repositories від Webometrics – міжнародного рейтингу репозитаріїв – у липні 2016 року наш електронний архів посів 34 місце з 52 в Україні та 1571 – з 2275 репозитаріїв світу. За рік ми піднялися у рейтингу по Україні на 2 позиції, у світі – на 121. Серед чотирьох аграрних ВНЗ, представлених у рейтингу від Webometrics, Житомирський національний агроекологічний університет посів 1 місце, Сумський національний аграрний університет – 2, Вінницький національний аграрний університет – 3, Миколаївський національний аграрний університет – 4.

Директор наукової бібліотеки Житомирського національного агроекологічного університету Ігнатюк М. В., у складі делегації українських бібліотекарів, здійснила візит до Литовської Республіки. Організатори професійно-освітньої поїздки – Українська бібліотечна асоціація та Асоціація муніципальних публічних бібліотек Литовської Республіки.

Станом на 01.06.2016 р. у репозитарії опубліковано 3970 документів.