8 студентів ЖНАЕУ склали тест на базове володіння англійською мовою (Key English Test). Екзамен проводився у Житомирському національному агроекологічному університеті спеціальним підрозділом Кембриджського університету. Це дало можливість студентам підтвердити свої знання англійської мови на міжнародному рівні. Позаду у молодих людей чотиримісячна підготовка, цікаві і насичені курси, які проводили викладачі нашого університету. Маючи сертифікат міжнародного зразка, студенти зможуть успішно працювати та стажуватись за кордоном.

Запрошуємо науковців, докторантів, аспірантів та усіх бажаючих взяти участь у вебінарі «Вступ до Web of Science: за годину про основне» від компанії Clarivate Analytics (Thomson Reuters), який відбудеться 24 лютого 2017 року о 10:00.

Під час вебінару будуть розглядатися питання:

З 3 по 5 лютого в Одесі проходив молодіжний чемпіонат України зі спортивного та бойового самбо.

На татамі в спорткомплексі «Університет» зійшлися найсильніші представники майже всіх регіонів країни.

27 лютого 2017 року о 14:00 год. актова зала

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ:

  1. Конкурсні питання.
  2. Затвердження фінансового звіту університету за 2016 рік. Доповідає головний бухгалтер Савченко Р. О.
  3. Оптимізація структурних підрозділів університету. Доповідає ректор університету Скидан О. В.
  4. Різне.

Цієї зими дипломи магістрів у Житомирському національному агроекологічному університеті отримали близько 600 студентів.

Останніми естафету урочистого  вручення дипломів 17 лютого перейняли випускники факультету ветеринарної медицини.

Дізнатися більше про випічку хліба, виробництво олії  та продукцію бджільництва, приготування фіточаїв і молочних продуктів, дресуру собак у домашніх умовах, організацію садово-паркового господарства чи власного бізнесу,  а ще спробувати провести хіміко-аналітичні дослідження і експрес-аналізи, а також щеплення та формування крон плодових дерев і навіть попрацювати над створенням власного унікального сучасного бренду могли школярі  Житомира й області під час регіонального проекту «Професійна платформа-2017».

До 1 березня 2017 року триває реєстрація на іспит КЕТ (A2 Level), який відбудеться 18 березня 2017 року в Житомирському національному агроекологічному університеті. За детальною інформацією звертатись на кафедру іноземних мов (ф-т лісового господарства, ауд. 24) або за номером 097-745-91-90.

Один з найголовніших національних стартів зимового легкоатлетичного сезону – Кубок України у приміщенні, зібрав 11 лютого спортсменів із різних регіонів у Києві.

Серед учасників змагань – студентка агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Анна Дроздова. Дівчина виступала на дистанції 400 м і подолала її з третім результатом.

ОГОЛОШЕННЯ

 

Житомирська обласна державна адміністрація та Житомирська обласна рада оголошують конкурс на посади директора та проектного менеджера (3 посади) установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області». 

Одна з найавторитетніших світових експертних груп Webometrics опублікувала рейтинги вищих навчальних закладів станом на січень 2017 року. Серед 341 вишу України, що увійшли до рейтингу, Житомирський  національний агроекологічний університет зайняв 122 місце.

Регіональний проект «ПРОФЕСІЙНА ПЛАТФОРМА-2017/PROFESSIONAL PLATFORM-2017» проходитиме 17 лютого 2017 р. о 13.00 на базі ЖНАЕУ, м. Житомир, бульвар Старий, 7 (актова зала).

Майже 600 випускників  Житомирського національного агроекологічного університету 31 січня отримали дипломи ОКР «Магістр» денної та заочної форм навчання.

Документи  про здобуту освіту під час урочистого свята їм вручали ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, а також  проректор з навчальної роботи ЖНАЕУ  Юзеф Цаль-Цалко.