В читальній залі періодичних видань відбувається творчий конкурс малюнків та виробів на екологічну тематику. Переможці будуть обиратися у трьох номінаціях: «Кращий малюнок», «Кращий виріб» та «Кращий твір». Усі бажаючі  мають змогу виявити свої уподобання, віддавши голос обраному малюнку, виробу та творові. Виставка триватиме до 10 грудня, тому усі цінителі мистецтва мають чудову нагоду помилуватися представленими роботами.

29 листопада 2016 року відбулася ІХ міжфакультетська науково-пізнавальна конференція викладачів і студентів кафедри хімії факультету екології і права ЖНАЕУ, вчителів хімії та учнів Житомирського екологічного ліцею № 24 на тему «Хімічні аспекти екології».

У Житомирському національному агроекологічному університеті 23 листопада 2016 року відбулася cтудентська науково-практична конференція «Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика інноваційного розвитку», організована кафедрою менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука за участі викладачів, докторантів, аспірантів та студентів.

У ЖНАЕУ відбулася VІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕЦІЯ науково-педагогічних працівників, молодих вчених, аспірантів, магістрів, та студентів «Передові технології виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, енергозбереження та забезпечення тепловою й електричною енергією. Перспективи та проблеми впровадження в сільське господарство Полісся».

01.12.2016               13:35                ауд. 508

Методологічний семінар

за результатами наукового дослідження аспіранта 3-го року навчання з відривом від виробництва

Тимчак Віри Степанівни

на тему "Ефективність інновацій комплексного використання відходів харчової промисловості".

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Зінчук Тетяна Олексіївна

 

 

На базі НМЦ «Агроосвіта» 23 листопада  2016 року провели Міжнародну науково-практичну конференцію «Роль аграрних вищих навчальних закладів у розвитку малих форм господарювання як фактора соціально-економічної стабільності сільських територій та самозайнятості населення». 

У сесійній залі Житомирської міської ради 23 листопада  2016 р. відбулося закриття 44 сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школа місцевого самоврядування».

До 83-ої річниці Голодомору в Україні у Житомирському національному агроекологічному університеті було проведено ряд  заходів за участю студентів та викладачів.

Зокрема, на технологічному факультеті ЖНАЕУ 24 листопада 2016 року відбулася  виховна година  «Запалимо свічку», присвячена пам'яті тієї частини українського народу, яка загинула мученицькою смертю від Голодоморів  1932–1933, 1921–1922, 1946–1947 років.

30 листопада 2016 року о 14:00 актова зала

РОЗШИРЕНЕ  ЗАСІДАННЯ   ВЧЕНОЇ   РАДИ  ЗА УЧАСТІ ЗАВІДУВАЧІВ  КАФЕДР

23  листопада на базі факультету лісового господарства ЖНАЕУ була проведена  ІV Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрів, аспірантів і молодих вчених, що присвячена 15-річчю із дня заснування факультету лісового господарства. Участь у конференції взяли понад 170 учасників із 17 навчальних закладів та наукових установ України.

На базі хіміко-аналітичної лабораторії кафедри хімії факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 24 листопада  відбулася зустріч з керівниками фермерських господарств області.

24 листопада 2016 року відбулося чергове засідання науково-технічної ради науково-інноваційного інституту екології та лісу.

Головною метою засідання було затвердження звітів аспірантів про виконання науково-дослідної роботи за рік. Із доповідями виступили:

У жовтня-листопаді на майданчиках нашого університету проходили змагання серед викладачів та співробітників Житомирського національного агроекологічного університету. Програма Спартакіади складається з 5 видів спорту: футбол, баскетбол, волейбол, шахи, настільний теніс.

У народознавчому комплексі кафедри суспільних наук факультету обліку та фінансів Житомирського національного агроекологічного університету 22 листопада відбувся екскурс «Старожитності українського села».