В рамках програми «Стипендії Туреччини», з 2012 року Турецькою Республікою щорічно надаються стипендії на навчання у вищих навчальних закладах Туреччини на рівнях «магістр» та «доктор».

Шановні студенти! Зверніть будь ласка УВАГУ! З січня 2017 року стипендія буде призначатись за новими вимогами відповідно до постанови КМУ ( за результатами зимньої сесії по рейтингу). Студенти, які претендують на соціальну стипендію, тобто студенти, які відносяться до пільгових категорій, зазначених у постанові (див. пам'ятку) терміново подайте в деканати всі необхідні документи, які підтверджують ваш статус для отримання відповідної стипендії! Вся необхідна інформація вказана тут

2017 рік є особливим для науково-педагогічного персоналу і студентів факультету економіки та менеджменту, оскільки він розпочинається з ювілейної дати – 1 січня виповнилося б 80 років з дня народження Поліщука Миколи Петровича (1.01.1937 р. – 12.04.2005 р.) – доктора економічних наук, професора, засновника факультету аграрного менеджменту, кафедри менеджменту організацій ЖНАЕУ, школи матеріального стимулювання праці в аграрній економічній науці України, першого доктора економічних наук у ЖНАЕУ та першого Голови спеціалізованої Вченої ради із захисту кандидатських дисертацій з економіки в ЖНАЕУ.

У департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської облдержадміністрації   відбувся круглий стіл з обговорення проекту Програми розвитку ООН (ПРООН) та Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», який спрямований на розробку політики, технічну допомогу і надання фінансових стимулів для заохочення інвестицій у муніципальні проекти з біомаси.

Житомирський національний агроекологічний університет у якості партнера став переможцем проекту «LaScalA» (Міжнародний центр компетенцій з великомасштабного сільського господарства).

Цей проект спрямований на вивчення організаційних та етичних аспектів великомасштабного сільського господарства, а також інституційних рамок, які забезпечують існування великих сільськогосподарських підприємств.

Студенти Житомирського національного агроекологічного університету перемогли у Всеукраїнському конкурсі на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України».

28 грудня 2016 року о 11:00 год. корпус факультету лісового господарства аудиторія 13

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

Цьогоріч у Житомирському національному агроекологічному університеті презентували власний проект еколого-рекреаційного комплексу «Відродження», який планують реалізовувати на базі Ботанічного саду.

Святий Миколай  з подарунками, солодощами та фруктами 19 грудня завітав до маленьких пацієнтів  відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні та дитячого психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні.

Навчальна робота та результати вступної кампанії-2016, науково-дослідна та міжнародна діяльність, комп’ютеризація та інформатизація, розвиток бібліотеки, економічний, соціальний та гуманітарний розвиток – про все це під час конференції трудового колективу 15 грудня прозвітував ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Команда викладачів факультету економіки та менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету – Лариса Левківська, Олександр Ковальчук, Наталія Куцмус, Василь Шукалович,  протягом 2016–2019 рр. займатиметься впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне.

На сцені Житомирського міського палацу культури 14 грудня відбувся фестиваль КВН "Жарт-2016".

У боротьбі за почесний приз  змагалися 7 команд  із різних навчальних закладів міста.

Нові та сучасні: саме такі комп’ютери придбали та встановили на факультеті ветеринарної медицини у Житомирському національному агроекологічному університеті.