Посада

Доцент кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

Дані про вищу освіту

У 2004 р. закінчила Житомирський державний агроекологічний університет за спеціальністю «Менеджмент ЗЕД». В 2004 р. вступила до аспірантури університету без відриву від виробництва.

Тема дисертації та рік захисту

В 2008 р. захистила дисертацію на тему «Соціально-економічний розвиток села в умовах європейського вибору» на засіданні спеціалізованої вченої ради ДУ “Інститут економіки та прогнозування НАНУ” за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством» і отримала науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Гендерні пріоритети розвитку багатофункціональної сільської економіки

Загальна кількість публікацій

Співавтор навчального посібника: «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»

Основні наукові та методичні праці:
Стажування та досвід
  • тренінгова програма підвищення кваліфікації з питань методології аграрних досліджень (Лейбніц-Інститут аграрного розвитку в Центральній та Східній Європі, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНУ», 2010 р.).
  • проект «Підтримка дорадчих служб та інших інституцій, які працюють в аграрному секторі економіки України, в реалізації програм розвитку сільського господарства і сільської місцевості з врахуванням досвіду Польщі та Євросоюзу», Республіка Польща, 2010.