Посада

Докторант кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності

Науковий ступінь

кандидат економічних наук

Вчене звання

докторант

Дані про вищу освіту

У 1997 р. закінчив Державну агроекологічну академію України (м. Житомир) за спеціальністю "Аграрний менеджмент" і отримав кваліфікацію “Менеджер зовнішньоекономічної діяльності підприємства”. В 1998 році вступив до аспірантури цього ж закладу. У 2000 р. – стажування в Державному університеті Небраска-Лінкольн, США (Faculty Exchange Program). Вересень 2007 р. – травень 2008 р. проводив дослідження в Державному університеті Північної Дакоти, м. Фарго, США (кафедра сільськогосподарської та прикладної економіки) по програмі Fulbright Scholar Program. 24 червня – 08 липня 2010 року стажування в рамках проекту «Підтримка дорадчих служб та інших інституцій, які працюють в аграрному секторі України, в реалізації програм розвитку сільського господарства і сільської місцевості з врахуванням досвіду Польщі та Євросоюзу» (Поморський осередок сільськогосподарського дорадництва в Гданську, республіка Польща)

Тема дисертації та рік захисту

У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК на тему “Формування регіонального ринку м’яса великої рогатої худоби” у Харківському національному аграрному університеті ім. В.В. Докучаєва і отримав науковий ступінь кандидата економічних наук.

Сфера наукових інтересів

Інституційний розвиток галузі скотарства України в умовах Євроінтеграційної адаптації.

Загальна кількість публікацій

Співавтор колективних монографій: Региональные аспекты аграрных преобразований: политика, реструктуризация, рыночная адаптация / Под ред. П. Тиллака и В. Зинов¬чука. – Халле: IAMO, 2003; Ідентичність і пам‘ять у пострадянській Україні: Монографія / Відп. ред. М. Антонович. — К.: Дух і література, 2009; Розвиток підприємництва в сільській місцевості. К.: Центр учбової літератури, 2012. - 320 с; Підприємництво у сільській місцевості. Житомир: вид-во «Сонечко Плюс», 2013. – 322 с.; навчального посібника: Економічний аналіз. За ред. проф. Ф.Ф. Бутинця. – Житомир: ПП “Рута”, 2003.

Основні наукові та методичні праці: